Naše krmiva chutnají !

Diamantová pila 1700 V na řezání achátů a drahých kamenů + 3x KOTOUČ NA MINERÁLY

 
Akce Novinka Tip Top produkt
  • 1 z 2
 

Celkem 3 kotouče v ceně. 1 x kotouč  0,3 x 200 a 2x kotouč 0,7 x 200 mm.

Tento model : Vodní chlazení je řešeno shora + spodní nádobkou na vodu. je vybaven soupravou pro připojení k hadici - klasická hadicová rychlospojka ( vodovod, sud, .. )

Tato pila je speciálně určena pro použití kotoučů na drahé kameny ( acháty, jaspisy, ... ) a minerály o průměru 200 mm. Jiné kotouče např. z hobby potřeb jsou pro řezání minerálů prakticky nepoužitelné a mají nízký průřez.

Pila je nová nepoužitá !

Horní chlazení se soupravou pro připojení k hadici - klasická hadicová rychlospojka ( vodovod, sud, .. )

Přidané horní chlazení zaručuje dokonalé chlazení kotouče a kamene = nižší opotřebení kotouče a maximální snížení rizika vzniku prasklin v kameni vlivem jeho přehřátí při řezání. 

Používají se kotouče pro řezání drahých kamenů síly 0,3, 0,5 a ideálně 0,7 mm. Tyto kotouče do jiných obdobných pil, u kterých není výslovně napsáno, že jsou na minerály nedostanete. Tato pila je jediná svého druhu v ČR.

Příkon 220 V, 1500 W, přívodní kabel dlouhý 2 m

Součástí je nastavitelný boční doraz pro přesné řezání např plátků.

Vodní chlazení je řešeno shora + spodní integrovanou nádobkou na vodu s výpustnou zátkou pro snadné čištění.

K pile je přidán jeden diamantový kotouč na minerály 200 x 0,7 mm

 

 

Dostupnost Expedice do 5. dnů
Cena 4 338,84 Kč bez DPH
5 250 Kč    
Kód produktu 4021
Kategorie Bazar - stroje
 

Upozornění : Do balení k pilám se vejde zboží o výšce cca 5 cm ( kladiva, sekáče, knihy  ... )

Tyto pily používají již několik let sběratelé a zpracovatelé drahých kamenů. Je chválena pro velký výkon, snadnou a přesnou práci, snadná údržba ( prakticky nulová ), snadno přenosná a dobrá cena.

Pro řezání drahých kamenů ( vzhledem k jejich tvrdosti ) doporučujeme nepoužívat silnější kotouče než 0,7 mm.

Hřídel je určena k použití diamantových kotoučů na minerály.

Kotouče https://www.zoofit.cz/mineraly/diamantovy-kotouc-na-achaty-a-drahe-a-kameny-200-mm-x-0-7-mm/

Pila je speciálně připravena pro kotouče na řezání drahých kamenů a je k sehnání pouze u nás. Toto zboží je bazarová položka, rozbalené zboží - nyní ji dáváme kvůli bezpečnější přepravě do větších a odolnějších beden. Pila je nová, připravena pro kotouče 200 mm na řezání minerálů, odzkoušená se zárukou. Tyto pily byly původně připraveny - vyrobeny pro naši komerční produkci minerálů ( řezání, leštění, prodej ) Díky koroně se ale nedostaneme ke zdroji minerálů a pily nám zůstaly a nabídli k prodeji. Tak jsme zaregistrovaly zájem sběratelů minerálů a nyní je nabízíme i Vám :)

 

Máte brusku ? https://www.zoofit.cz/rezani--brouseni-a-lesteni-mineralu/

 Kotouče se po určité době ztupí a je nutné je nabrousit. To snadno provedete zaříznutím do kusu pískovce, který přikládáme.

 Upozorňujeme, že do jiných podobných pil nejdou dát kotouče na minerály a jsou pro tento účel nepoužitelné.

Dále upozorňujeme, že pokud máte jiný diamantový kotouč např. na dlažbu, který je silnější ( to jsou všechny a to výrazně :) a uvažujete, že ušetříte a budete řezat právě tímto kotoučem, který má navíc nižší průřez, vězte, že neušetříte, protože tímto kotoučem řezat je jedno velké dlouhé trápení a k tomu na 90% zničíte řezaný kámen v kterém vzniknou praskliny. U tohoto modelu není možné naklápět stůl pily do úhle, pro tento účel je v příslušenství posuvný a nastavitelný úhelník.

 

Pila je bazarová položka. Je nová nepoužitá. Původně byly vyrobeny pro naši potřebu řezání minerálů.Situace se vzhledem k dnešní době změnila. Pily tak i pro svou oblibu můžeme nyní nabídnout i Vám.

 Ps. K pile výrobce nedodává křížový šroubovák, který je potřeba  k upevnění krytu kotouče.