Naše krmiva chutnají !

Nástěnná vitrína - Dub Sonoma

 
Novinka Tip Top produkt Efekt lupa
 

Vitrína pro Vaše sbírky minerálů i k presentaci fotek a dalších Vašich cenností, upomínkových předmětů z dovolené, dárků apd.

Materiál lamino.

Míry: 80 x 10 x 60 ( š x h x v )

2 posuvná bezpečnostní skla, 4 variabilní poličky

 

Dostupnost Skladem
Cena 1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč    
Kategorie Vitríny
 

Vystavte svou cennou sbírku, dárky od přátel, suvenýry z cest i rodinné fotografie za pomoci moderní vitríny. Vitrína je skvělým kouskem, který dostatečně přitáhne pohledy všech příchozích návštěv. Vitrína totiž na holé stěně krásně vynikne.

Vitrína obsahuje čtyři úzké variabilní poličky, které umístíte dle uvážení. Na poličky vyrovnáte fotografie, drahé kameny, pohlednice i malé vázičky. Záleží jen na vás, čím se chcete před návštěvou vytáhnout.

Vitrína bude zdobit jak dlouhou chodbu, tak moderní obývací pokoj, ale své uplatnění najde i v dětském pokoji, ložnici či jídelně.

Díky dvěma posuvným bezpečnostním sklům je vaše sbírka chráněna jak před zvědavci, tak před nepříjemným prachem. Sundejte nezáživné obrazy a pověste na stěnu nápaditě vyzdobenou vitrínu, získáte tak kousek, který o vás řekne víc než nudný obraz.

 

Doba expedice je do 3. prac dnů. Toto zboží expedujem zvlášť z jiného skladu, může tedy dorazit k Vám jiný den a jiným kurýrem než ostatní zboží objednané v našem e-shopu.

Váha 11 kg.

Hmotnost 49 kg