Naše krmiva chutnají !

Krmné pelety Premium Baits - Česnek a koření

 
 

Směs s červeným kořením a česnekem. Vnadí spolehlivě jedno místo 5 - 6 hodin .

Běžná cena 240 Kč
Ušetříte 45 Kč (–19 %)
Cena 169,57 Kč bez DPH
195 Kč
Kategorie Pelety ostatní
Zvolte variantu
pytel: 2,5 kg Vyprodáno 240 Kč 195 Kč
169,57 Kč bez DPH
   
 

 

Tyto krmné pelety nemají svým složením v ČR konkurenci !

  • Obsahuje: 18 druhů kvalitních, středně až hrubě šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované  a pařené suroviny.Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby. Tyto suroviny jsou základem ve výrobě špičkových průmyslových krmiv např. pro výkrm lososů.
Dále směs obsahuje hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, olejnatá semena, rostlinný olej, ovocné cukry, směs 5 druhů přírodních bylin a koření.
  • Charakteristika:  Jde o velmi kvalitní typ vnadících pelet doplňující řadu výrobků kořeněného typu. Ve vodě pak tyto pelety vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. Pelety jsou lisované vysokotlakým lisem, který je mechanicky tak zpevní, že bez přídavku pojidel a lepidel vydrží ve vodě cca 6 - 8 hodin - průměry nad 26 mm. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za třetinu času! Pelety vyrábíme z obdobné receptury, kterou mícháme i na chytací pelety. Je to tedy velmi kvalitní směs s mnoha druhy nadstandardně kvalitních surovin a specifických doplňků. Pelety mají červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách - červené koření, a lehkou kořeněnou vůní!

 Pelety neobsahují umělá barviva ani syntetická aromata, jen a pouze přírodní suroviny! 

 Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
 
  • Možnosti použití: Při vnadění kaprů a vůbec všech druhů kaprovitých ryb. Vhodné pro stojaté i mírně tekoucí vody. Velmi účinné vnadidlo na závodech! Těmito většími peletami se dá zakrmit pomocí lodě, velmi přesně určité místo, a rybář si může být jist, že se tam budou po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit! Díky jejich velikosti je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti používané na chytání. Pro rychlejší a intenzivnější nástup vnadícího efektu, doporučuji zalít pelety některou z tekutých potrav, nebo lososovým olejem. Účinnost podpoříte ještě více, když si takto namočené pelety dobře obalíte v jakékoliv krmítkové směsi. Pak se okolo pelet, po vhození do vody, vytvoří mrak drobných částic krmiva, který rychleji přiláká ryby.