Naše krmiva chutnají !

Ametystová drůza s dutinou XL PREMIUM - geoda - VÝPRODEJ

 

Ametystová drůza s dutinou XL PREMIUM  - geoda - VÝPRODEJ Ametystová drůza s dutinou XL PREMIUM  - geoda - VÝPRODEJ Ametystová drůza s dutinou XL PREMIUM  - geoda - VÝPRODEJ Ametystová drůza s dutinou XL PREMIUM  - geoda - VÝPRODEJ

 

Prémiové extra fialové vzácné zbarvení.

Výstavní ametystová drůza s dutinou plnou krystalů při levé straně.

Velikost : 90 x 90 x  80 mm.

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 800 Kč
Ušetříte 230 Kč (–29 %)
Cena 471,07 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 570 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Drahé kameny, šperky a sběratelství
 

V levé straně dutina .

Ametyst - kámen šamanů je jedním z nejdůležitějších spirituálních kamenů, který působí na celkové duševní uvolnění a zklidnění od stresu a napětí. Napomáhá proti závislostem na alkoholu, drogách a kouření.

Podporuje soustředění a dodává psychickou sílu. Celkově harmonizuje naše duševní zdraví a prostředí. Napomáhá odstranit napětí a dosžení našich vizí. Harmonizuje naše vztahy, především mezi mužem a ženou. Zklidňuje a zbavuje nás depresí, strachu, fobií, neuróz a frustrace. 

Odstraňuje a oslabuje zlo a negativní emoce a podporuje pozitivní emoce a lásku.

Z účinků na naše zdraví je asi nejdůležitější schopnost posílit imunitu, napomáhá detoxikaci a čištění krve, účinkuje proti bolestem hlavy, napomáhá při léčbě plic, dýchacích cest a trávicího traktu.

Ametyst pomáhá rušit elektrosmog z počítačů, elektrického vedení, monitorů a elektrospotřebičů spolu s mobilními telefony a vysílači.

Hmotnost 1 kg