Naše krmiva chutnají !

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

737072101

Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci

 
Action Top produkt

Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci Ametystová drůza XXL s extra velkými krystaly na podstavci

 

Výstavní ametystová drůza.

Výřez z geody.

Velikost : 200 x 85 x 60 mm.

Foto bohužel není příliš kvalitní - zachytit krystaly, které se ze všech stran pohledu lesknou do objektivu je defakto nemožné :(

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 600 Kč
Ušetříte 400 Kč (–25 %)
Cena 991,74 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 200 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Minerály a sběratelství
 

Ametyst - kámen šamanů je jedním z nejdůležitějších spirituálních kamenů, který působí na celkové duševní uvolnění a zklidnění od stresu a napětí. Napomáhá proti závislostem na alkoholu, drogách a kouření.

Podporuje soustředění a dodává psychickou sílu. Celkově harmonizuje naše duševní zdraví a prostředí. Napomáhá odstranit napětí a dosžení našich vizí. Harmonizuje naše vztahy, především mezi mužem a ženou. Zklidňuje a zbavuje nás depresí, strachu, fobií, neuróz a frustrace. 

Odstraňuje a oslabuje zlo a negativní emoce a podporuje pozitivní emoce a lásku.

Z účinků na naše zdraví je asi nejdůležitější schopnost posílit imunitu, napomáhá detoxikaci a čištění krve, účinkuje proti bolestem hlavy, napomáhá při léčbě plic, dýchacích cest a trávicího traktu.

Ametyst pomáhá rušit elektrosmog z počítačů, elektrického vedení, monitorů a elektrospotřebičů spolu s mobilními telefony a vysílači.

Hmotnost 0.17 kg