Naše krmiva chutnají !

Diamantová pila na acháty a drahé kameny s horním a spodním chlazením + 3x kotouč

 
Tip Top produkt

Diamantová pila na acháty a drahé kameny s horním a spodním chlazením + 3x kotouč Diamantová pila na acháty a drahé kameny s horním a spodním chlazením + 3x kotouč Diamantová pila na acháty a drahé kameny s horním a spodním chlazením + 3x kotouč Diamantová pila na acháty a drahé kameny s horním a spodním chlazením + 3x kotouč

 

Ušetříte 225 kč !

Tato pila je speciálně určena pro použití kotoučů na drahé kameny ( acháty, jaspisy, ... ) a minerály o průměru 200 mm. Jiné kotouče např. z hobby potřeb jsou pro řezání minerálů prakticky nepoužitelné a mají nízký průřez.

Přidané horní chlazení se soupravou pro připojení k hadici ( vodovod, sud, .. )

Přidané horní chlazení zaručuje dokonalé chlazení kotouče a kamene = nižší opotřebení kotouče a maximální snížení rizika vzniku prasklin v kameni vlivem jeho přehřátí při řezání. 

Používají se kotouče pro řezání drahých kamenů síly 0,3, 0,5 a ideálně 0,7 mm. Tyto kotouče do jiných obdobných pil, u kterých není výslovně napsáno, že jsou na minerály nedostanete. Tato pila je jedinná svého druhu v ČR.

Příkon 220 V, 800 W, 3600 otáček, přívodní kabel dlouhý 2 m

Stůl pily je možné naklonit do úhle až 45 stupňů, úhlově nastavitelné je rovněž vodítko.

Součástí je nastavitelný boční doraz pro přesné řezání např. plátků.

Vodní chlazení je řešeno spodní integrovanou nádobkou na vodu s výpustnou zátkou pro snadné čištění + horním chlazením.

 

 

Dostupnost Skladem
Cena 3 793,39 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 4 590 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Bazar - stroje
 

NOVINKA: Achátové pecky k řezu na váhu https://www.zoofit.cz/mineraly/achat-pecka-1-kg/

Horní chlazení je výhoda, která prodlužuje životnost kotouče a usnadňuje řezání. Při využívání horního chlazení je možné odpojit spodní chlazení - otevřít odtok spodní nádobky, což způsobí menší rozptyl chladící vody do okolí kotouče a zlepší tak pracovní prostředí. 

Tyto pily používají již několik sběratelé a zpracovatelé drahých kamenů. Je chválena pro velký výkon, snadnou a přesnou práci, snadná údržba ( prakticky nulová ), snadno přenosná a dobrá cena.

Pro řezání drahých kamenů ( vzhledem k jejich tvrdosti ) doporučujeme nepoužívat silnější kotouče než 0,3, 0,5 a 0,7 mm.

Hřídel je určena k použití diamantových kotoučů na minerály.

Kotouče https://www.zoofit.cz/mineraly/diamantovy-kotouc-na-achaty-a-drahe-a-kameny-200-mm-x-0-7-mm/

Pila je speciálně vyrobena a připravena pro kotouče na řezání drahých kamenů.

 

Máte brusku ? https://www.zoofit.cz/rezani--brouseni-a-lesteni-mineralu/

 

Kotouče se po určité době ztupí a je nutné je nabrousit. To snadno provedete zaříznutím do kusu pískovce. ( Ke každému kotouči dáváme zdarma 1 ks pískovce. )

------------------

Upozorňujeme, že do jiných podobných pil nejdou dát kotouče na minerály a jsou pro tento účel nepoužitelné.

Dále upozorňujeme, že pokud máte jiný diamantový kotouč např. na dlažbu, který je silnější ( to jsou všechny a to výrazně :) a uvažujete, že ušetříte a budete řezat právě tímto kotoučem, který má navíc nižší průřez, vězte, že neušetříte, protože tímto kotoučem řezat je jedno velké dlouhé trápení a k tomu na 90% zničíte řezaný kámen v kterém vzniknou praskliny.

 

Hmotnost 12 kg